Nowinki ze świata
fotowoltaiki

Poszerzaj swoją wiedzę na temat naturalnych źródeł energii,
które ratują naszą planetę

Dofinansowania

Globalne ocieplenie oraz zaśmiecenie środowiska, to najważniejsze problemy, z którymi mierzy się  obecnie cały świat. Coraz głośniej słyszymy głosy ekologów, którzy nawołują do dbania o środowisko. Przez fakt, że klimat staje się coraz cieplejszy, topnieją lodowce, przez co obserwujemy podniesienie poziomu wód w oceanach.

Jednym z rozwiązań, które pojawiło się dosyć niedawno, jest wykorzystanie naturalnych źródeł jak na przykład słońca, wiatru czy wód do ogrzania pomieszczeń, czy wody, zastępując klasyczne paliwa kopalniane. Najczęściej wybieraną instalacją, stały się panele słoneczne, który pozyskują promienie słoneczne, po to, by ogrzać całkowicie każdy budynek. Oprócz dużej ekologii zmniejszą się wasze rachunki za prąd, które będą mogły być nawet o 90% niższe!

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat odnawialnych źródeł energii, zapraszamy do artykułu.

Szukając firmy, która zajmie się Twoją instalacją, w pierwszej kolejności powinieneś wybrać naszą ofertę. Ze względu na ogromne zainteresowanie fotowoltaika, panele słoneczne Kielce, zapewnią nie tylko instalacje urządzeń, ale również serwis a co najważniejsze, pomogą w zdobyciu dofinansowania.

Panele słoneczne - DotacjePanele słoneczne Kielce

W dzisiejszych czasach dostęp do fotowoltaiki jeszcze nigdy nie był tak prosty. Dostępne programy dofinansowania na rynku, są w stanie pokryć nawet całkowite koszty instalacji. Dlatego tak ważne jest, by wybrać ofertę firm, które zajmą się całym przedsięwzięciem.

Oto lista aktywnych dofinansowań, które dostępne są na polskim rynku:

  • Mój prąd
  • Energia Plus
  • Czyste powietrze
  • Ulgi dla rolników

Mój prąd

Jest to program, który istnieje na polskim rynku już kilka lat. Przez fakt, że cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co roku jego oferta jest ulepszana, w taki sposób pomógł jeszcze większej ilości osób. Program wspomaga prosumenta na kwotę 5 tysięcy złotych.

Energia Plus

To wsparcie dla przedsiębiorstw, które występuje w postaci pożyczki lub dotacji. Celem programu jest ograniczenie negatywnego oddziaływania przedsiębiorstw na środowisko naturalne, a także poprawa jakości powietrza.

Czyste powietrzePanele słoneczne

Zmniejszenie emisji pyłów i zanieczyszczeń do atmosfery przez domy jednorodzinne to kwestia priorytetowa dla wielu państw świata. Program ten, sprowadza się do termomodernizacji budynków jednorodzinnych, a także wymianę starych kotłów.

Ulga inwestycyjna dla rolników

Przyznawana jest po całkowitym zakończeniu inwestycji. Przysługuje podatnikom z tytułu podatków poniesionych za:

  • Budowę i modernizacje budynków służących do chowu, hodowli oraz obiektów służących ochronie środowiska.
  • Zakup i zainstalowanie: deszczowni, urządzeń melioracyjnych itp.

Każdy wybór przyniesie wiele korzyści, jeżeli tylko postawicie na samoobsługowy dom!

Popularne tagi:

#Panele słoneczne Kielce

Chcesz być na bieżąco?

Subskrybuj!