Nowinki ze świata
fotowoltaiki

Poszerzaj swoją wiedzę na temat naturalnych źródeł energii,
które ratują naszą planetę

Pompy ciepła dofinansowanie

Dotacje do urządzeń ekologicznych odgrywają kluczową rolę w procesie ich kupna. Wybierając środki pomocowe w postaci programów dofinansowania, można zminimalizować koszty kupna i instalacji. Wiele dotacji proponują rządy państw, ale także Unia Europejskiej. Warto również zauważyć, że poszczególne województwa również oferują pomoc, jak to jest na przykład w województwie śląskim. Pompy ciepła dofinansowania to szansa na stworzenie samowystarczalnego domu, w którym płatność jest ograniczona do minimum. 

Jaki program dofinansowania wybrać?Pompy ciepła Kielce

Jednym z najpopularniejszych programów dostępnych na rynku jest "Moje Ciepło". Każdy beneficjent może ubiegać się o pompy ciepła dofinansowanie w związku z nowo wybudowanym domem. W związku z założeniami unijnymi, do 2030 roku ogrzewanie budynków mieszkalnych za pomocą pompy ciepła ma się zwiększyć do 40% a do 2050 roku 70%. 

Coraz większy wzrost zainteresowaniem pompy ciepła wynika z oszczędności, jakie za sobą niesie. Szerokie zastosowanie w domach jednorodzinnych, urządzeń ekologicznych i zero emisyjnych przyczynia się do poprawy jakości powietrza. 

Pompy ciepła - Wiele korzyści

Warto zauważyć, że posiadacze pompy ciepła są pewni co do oszczędności pieniędzy i czasu. Te urządzenia są nie tylko proste w obsłudze, ale przede wszystkim praktyczne. Ogrzanie domu za pomocą pompy ciepła przyniesie wiele pozytywnych kwestii. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat instalacji, zapraszamy do zapoznania się z działaniem pomp ciepła.

Chcesz być na bieżąco?

Subskrybuj!