Nowinki ze świata
fotowoltaiki

Poszerzaj swoją wiedzę na temat naturalnych źródeł energii,
które ratują naszą planetę

Zero energetyczny dom

Spotkałeś się kiedyś z takim powiedzeniem jak "zero energetyczny dom"? Jeżeli to wyjaśniamy:

Zero energetyczny dom, to nieruchomość, która wyposażona jest w fotowoltaikę i pompę ciepła, zapewniającą 100% pokrycia potrzeb energetycznych domu.

Odnosi się do prądu, centralnego ogrzewania, wody oraz chłodzenia czy samochodu elektrycznego. Fotowoltaikę i pompę ciepła, można zainstalować na każdym etapie budowy nieruchomości. Aby każda z nieruchomości optymalnie generowania energię, projektem instalacji powinna zająć się osoba do tego uprawniona z odpowiednim stażem.

Warto również wziąć pod uwagę fakt, że oprócz wyboru instalacji, warto również zrezygnować z budowy komina i mniej skomplikowanej budowie dachu.

Zalety zero energetycznego domuFotowoltaika Starachowice

  1. Brak emisji szkodliwych substancji do atmosfery jak CO2.
  2. Instalacje, zapewniają 100% pokrycia kosztów za prąd, ogrzewanie, czy ciepłą wodę.
  3. Mniejsza powierzchnia wykorzystania kotłowni
  4. Niezależność od dystrybutorów prądu
  5. Duża wilgotność w domu
  6. Większa wartość nieruchomości

Obecnie w Polsce, w bardzo szybkim tempie rozwija się rynek instalacji fotowoltaicznych. Przez dostępne programy dofinansowania, na instalacje fotowoltaiczne, stać coraz więcej osób. Jeżeli więc zastanawiasz się jeszcze nad kupnem instalacji, możesz przyjść do naszej firmy a nasi pracownicy, wytłumaczą Ci wszystkie najważniejsze kwestie związane z całym przedsięwzięciem.

Pamiętaj, że fotowoltaika to inwestycja w przyszłość. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o działaniu pompy ciepła, zapraszamy na stronę:.

 

Chcesz być na bieżąco?

Subskrybuj!